Svatební obřady na zámku Stekník

se konají v období od 1.6. do 31.8. 2018 v letních měsících (červen, červenec a srpen) za hezkého počasí,  v zámecké zahradě. Nově můžete využít pro svatební obřad také prostor zámecké kaple (od 1.6 do 30.9. 2018), která je po restaurování a je vybavena původním mobiliářem z 2. pol. 18. století . 

POSTUP ZAJIŠTĚNÍ OBŘADU:

  1.  Rezervace termínu:  zajišťuje Městský úřad v Žatci, telefon 415 736 111,                www.mesto-zatec.cz , info@mesto-zatec.cz
  2.  Podpis smlouvy: Po potvrzení termínu matrikou, uzavírá správa zámku se snoubenci smlouvu o pronájmu, zde je určen termín, cena, doba pronájmu a podmínky pořádání obřadu.
 Cena zahrnuje:
nájemné, poplatek za agenturní činnost (smluvní a administrativní agendu pronájmu, náklady na dozor akce, zajištění informací,přípomoci na místě konání obřadu, přípravu místa: stůl, lavice, svatební brána, výzdoba, koberec, ozvučení, parkování na vyhrazeném prostoru a slavnostní přípitek, možnost fotografování i natáčení obřadu v prostoru zahrad a úklidové práce). 
 
Cena za obřad se řídí Ceníkem dalších služeb platným od 1.1.2018, tzn:
  • svatební obřad v zahradě zámku 8 000- Kč včetně DPH (21%) vzhledem k náročné přípravě místa obřadu mimo budovu zámku (přeprava mobiliáře do zahrady, agenturní činnost, úklidové práce atd...). Fotografování v prostoru zahrad a nádvoří.
  • svatební obřad v zámecké kapli, která je součástí budovy zámku, 8 000,-Kč včetně DPH (21%). Možnost fotografování nejen v kapli, ale také v prostoru zahrad, nádvoří.
  • cena za fotografování v zahradě pro páry neoddávané na zámku 3 000,- Kč včetně DPH (21%). 
Na případné další dotazy Vám rádi odpovíme na telefonu +420 723 086 011 nebo e-mailu: zajickova.jana@npu.cz  a budeme se těšit, pokud se rozhodnete uspořádat svatební obřad na zámku ve Stekníku.

Svatby na zámku ve Stekníku si můžete prohlédnout ve fotogalerii