Stekník

oficiální webová prezentace státního zámku

Dnešní návštěvní doba

Vážení návštěvníci, z důvodu konání kulturní akce obecního úřadu Zálužice na návsi obce nebude možné v sobotu 25. září využít parkování přímo na návsi. Prosíme, dbejte pokynů pořadatelské služby. Za případné obtíže se předem omlouváme.

Zavřít

Víkend otevřených zahrad na zámku Stekník

Přijměte pozvání k procházkám zámeckou zahradou. V této době se již probouzí do své největší krásy, začínají kvést staré historické popínavé růže, které budou v červnu již v plném květu. Nezapomeňte tedy 6. a 7. června na každoroční oslavu této královské květiny v našich zahradách při příležitosti Víkendu otevřených zahrad.

Vůně, krása, tradice, historie, ale také setkávání a trendy jsou slova popisující Víkend otevřených zahrad, který se letos uskuteční ve dnech 6. a 7. června. Víkend otevřených zahrad se zrodil ve Velké Británii (Open Garden & Squares Weekend). Zámek Stekník se k této akci připojuje a tímto vás srdečně zve na prohlídku italských terasovitých zahrad s kvetoucími popínavými růžemi.

Prohlídky samostatně do zahrad již od 10,00–17,15 h.

 Mimořádné prohlídky zámeckých zahrad s průvodcem (minimálně 5 osob) začínají v:
 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00

Vstupné do zahrad s průvodcem         70,- Kč
Vstupné samostatně do zahrad           50,- Kč

Do zahrad je možné si donést i vlastní piknikové deky.

 

Pro návštěvníky akce Víkendu otevřených zahrad (pouze prohlídky zahrad s průvodcem a I. okruhu Reprezentační a soukromé prostory) připraven bonusový program v rámci prohlídek cca 15 minutová hudební produkce v sala terreně.

Vystoupení pouze v:

 11:00 h. - barokní písně v doprovodu zobcové flétny

14:00 h. -  staré písně v doprovodu s kytarou.

POZOR!!! Netýká se prohlídek do zámeckých zahrad bez průvodce.

Více informací na pokladně zámku.