NOVINKA - nabídka pro školy

Skupinám školní mládeže nabízíme výukový interaktivní program: prohlídky s komornou Márinkou. Program trvá cca 40 minut, v rámci prohlídky zámku i zahrad.

  • Netradiční, výukové prohlídky zámku určené pro 1. a 2. stupeň základních škol

Na kterých se děti seznámí nejen s historií ale také se stavebními dějinami a slohem památkového objektu.  Prohlídky jsou plánovány v měsíci září od středy do pátku: od 10 – 15:30 h. 

Na tyto prohlídky je nutné se předem objednat.                           

Rezervace na t. 778 486 747, 723 086 011, steknik@npu.cz

Vstupné - 45 Kč/osobu, na skupinu 30 dětí 1 doprovod zdarma.
Pracovní listy k výukovému programu: pro interiér zámku i pro zahradu jsou ke stažení na konci stránky. Listy si prosím vytiskněte, ideálně  1x pro skupinu 4 žáků. Děkujeme.  

 

List se správnými odpověďmi pro vyhodnocení pracovních listů lze na požádání vyzvednout na pokladně zámku.

  • Klíč pro školy

Zámek Stekník je v seznamu památek zařazených do programu Klíč pro školy. Informace naleznete na na webu či mobilní aplikaci klickpamatkam.cz. Do programu jsou zapojeny pouze památky označené piktogramem Klíč pro školy. Tento program je doplňkovým programem projektu Klíč k památkám, realizovaným Ministerstvem kultury České republiky, Národním památkovým ústavem, Asociací majitelů hradů a zámků a dalšími partnery.

 
Pro koho je Klíč pro školy?
Je určen vzdělávacím, volnočasovým či sociálním institucím a organizacím pracujícím s mládeží ve věku od 6 do 15 let věku na území České republiky, ale též v příhraničních oblastech sousedních států.

 

 

Pracovní listy k výukovému programu